آخرین محصول شیائومی یک پاوربانک + شارژر + خروجی برق است

Xiaomi Mix Charger is the power bank that also functions as a mains charger

آخرین محصول شیائومی یک پاوربانک + شارژر + خروجی برق است

شیائومی محصول جدیدی را راه اندازی کرده است که همزمان سه کار انجام می‌دهد. این دستگاه در آن واحد یک پاوربانک، یک شارژر و یک پریز برق است که همگی در یک محصول قرار گرفته‌اند.

در حالی که شاهد پاوربانک‌هایی هستیم که با عملکرد شارژری خود شناخته شده‌اند، پاوربانکی که یک پریز برق برای استفاده وسایل برقی داشته باشد یک محصول کاملا جدید می‌باشد. با این ویژگی، شما می‌توانید با یک پریز برق از همه دستگاه‌های خود استفاده کنید. این شارژر به دیوار وصل می‌شود و درگاه‌های USB آن وسایل شما را شارژ می‌کنند در حالی که آداپتور برق کامپیوترتان می‌تواند به سوکت داخلی روی شارژر وصل شود.

 

این شارژر دارای سه پورت؛ یک درگاه USB Type-C با پشتیبانی از شارژ سریع ۱۸W و دو درگاه USB-A است. علاوه بر این، یک باتری ۵۰۰۰mAh داخلی برای شارژ کردن گوشی دارد. این شارژر دارای یک سطح فلزی قلمویی با LED هایی در بالای آن است تا سطح شارژ باتری را نشان دهند. پریز برق آن نیز از نوع ۲ پین جهانی می‌باشد و در برابر شوک‌های برقی محافظ داخلی دارد. قیمت این شارژر ۱۵۹ یوان (۲۲ دلار) می‌باشد  و در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در مورد زمان موجودی آن وجود ندارد.

 

درباره نویسنده

طراحی سایت