آموزش نصب و راه اندازی ترازو هوشمند شیائومی

آموزش نصب و راه اندازی ترازو هوشمند شیائومی

آموزش نصب و راه اندازی ترازو هوشمند شیائومی

ترازوی هوشمند شیائومی یکی از بهترین وسایل هوشمند برای افرادی است که به سلامت و تناسب اندام خود اهمیت می‌دهند. این ترازوی هوشمند با طراحی مینیمالیستی، زیبا و وزن بسیار کم خود تبدیل به یکی از پرفروش‌ترین وسایل هوشمند خانگی شده است. اما چیزی که بیش از ظاهر این ترازوی هوشمند مورد توجه است ویژگی‌ها و اطلاعاتی است که در اختیار کاربران قرار می‌دهد. با استفاده از این ترازو و از طریق اپلیکیشن مربوط به آن به نام «Mi Fit» می‌توانید از BMI یا شاخص توده بدنی، تراکم استخوان‌ها، میزان چربی و میزان ماهیچه بدن، شکل اندام، میزان متابولیسم و سوخت و سازی که دارید و اطلاعات مفید دیگری را به دست بیاورید. این ترازو اساسا برای کمک به سلامت بیشتر شما طراحی شده است و با استفاده مکرر از آن می‌توانید از تغییرات وزنی و سایر تغییرات ماهیچه‌ای خود باخبر شوید. استفاده از اپلیکیشن این وزنه بسیار راحت است اما بازهم کاربرانی هستند که در اتصال ترازو هوشمند شیائومی و اپلیکیشن Mi Fit دچار مشکل هستند. در این مطلب راهنمای کاملی از اتصال ترازو هوشمند شیائومی و اپلیکیشن Mi Fit را برای شما آماده کرده‌ایم.

قدم اول : دانلود و نصب برنامه

در مرحله اول برای اتصال ترازو و استفاده از اپلیکیشن باید برنامه Mi Fit را از گوگل پلی یا اپ استور دانلود کنید و همچنین می توانید با اسکن کردن تصویر زیر، این اپلیکیشن را در تلفن همراه خود نصب کنید.

قدم دوم : ثبت‌ نام و راه اندازی برنامه

روی نماد برنامه بر روی گوشی خود ضربه بزنید تا آن را راه اندازی کنید. سپس توافقنامه کاربری و خط مشی رازداری (User Agreement and Privacy Policy) ظاهر می شود، فقط روی “موافقت” (Agree) ضربه بزنید تا آن را تایید کنید.

 

 

روی Sign in در صفحه بعدی ضربه بزنید و وارد حساب کاربری Mi شوید. اگر از قبل حساب کاربری Mi دارید، می توانید به طور مستقیم وارد سیستم شوید؛ در غیر اینصورت شما نیاز به ایجاد یک حساب کاربری Mi و وارد شدن به Mi Fit دارید.

 

 

اگر اولین بار است که وارد سیستم Mi Fit می‌شوید، سیستم به شما تکمیل برخی اطلاعات شخصی را یادآوری می‌کند، به عنوان مثال نام و نام خانوادگی، جنسیت، تاریخ تولد، قد، وزن (توجه داشته باشید: واحد پیش فرض جین است، اما شما می توانید پس از ورود به برنامه آن را به یک واحد دیگر تغییر دهید). برای تکمیل پروفایل خود، این فیلدها را تکمیل کنید.

 

 

در مرحله بعدی باید بلوتوث تلفن همراه را روشن کنید تا به ترازوی هوشمند شما متصل شود. در صورتی که بلوتوث تلفن همراه شما از قبل روشن باشد در این قسمت نوتیفیکیشنی مبنی برا روشن شدن تلفن بلوتوث تلفن همراه دریافت نخواهید کرد.

 

 

قدم سوم : اتصال ترازوی هوشمند شیائومی و اپلیکیشن Mi Fit

با روشن کردن بلوتوث تلفن همراه خود لیستی از وسایلی که می‌توانید به آن‌ها متصل شوید نمایش داده می‌شود، از این قسمت نام ترازوی خود را انتخاب کنید.

 

 

روی ترازوی خود بایستید تا تلفن همراه و ترازو به هم وصل شوند. مطمئن شوید که باتری ترازو به درستی در جای خود قرار گرفته باشد و ترازو روشن شود.دقت کنید که برای نتیجه بهتر با پای برهنه روی ترازو ایستاده و طوری قرار بگیرید که کف پاهای شما 4 دایره روی ترازو را بپوشاند و وزن شما روی صفحه ترازو نمایش داده شود.

بعد از این که تلفن همراه شما، ترازوی هوشمند را پیدا کرد و به آن متصل شد، فرآیند اتصال ترازو هوشمند شیائومی و اپلیکیشن به پایان رسیده است و بعد از آن می‌توانید تغییر واحدهای لازم را انجام دهید. شاید دوست داشته باشید که وزن خود را بر حسب پوند یا کیلوگرم ببینید، می‌توانید این تغییرات را با استفاده از اپلیکیشن انجام دهید. بعد از اتصال ترازو هوشمند شیائومی و اپلیکیشن می‌توانید اطلاعات مربوط به شاخص بدنی خود را در صفحه اپلیکیشن ببینید. هربار که روی وزنه قرار می‌گیرید باید بلوتوث تلفن همراه روشن باشد تا اطلاعات به آن ارسال شود و بعد از این می‌توانید از متخصص خانگی تناسب اندام خود لذت ببرید و زندگی سلامت‌تر و تناسب اندام بیشتری داشته باشید

درباره نویسنده

طراحی سایت