آینه‌ آرایشی شیائومی به عنوان پاور بانک

آینه‌ آرایشی شیائومی به عنوان پاور بانک

شیائومی یک پاوربانک قابل حمل را راه اندازی کرده است که ویژگی‌های یک آینه آرایشی را نیز دارد. این محصول مستقیما توسط شیائومی تولید نمی‌شود، بلکه یکی از شرکت‌های زنجیره زیست محیطی شیائومی مسئول تولید آن می‌باشد. این پاوربانک و آینه، در یک بدنه ترکیب شده‌اند و دارای ابعاد ۸۵x76x17 میلیمتر می‌باشند که به اندازه کافی جمع و جور است تا در کیف دستی یک خانم قرار گیرد. این محصول مقرون به صرفه تنها ۱۲۹ یوان (~ ۱۸ دلار) قیمت دارد.

این پاوربانک طوری طراحی شده است تا نیاز ضروری به پاور را تامین کند، زیرا فقط یک باتری ۳۰۰۰mAh با ورودی و خروجی ۵V/1A دارد.

آینه آرایشی شیائومی توسط ۱۲ لامپ LED با روشنایی بالا احاطه شده است و دما و نوری رنگی را ساتع می‌کند که نور طبیعی را شبیه سازی کرده و به آن حس یکنواخت و طبیعی بودن می‌دهد. روشنایی را می‌توان با توجه به سطح مورد نظر کاربر تنظیم کرد، که به نوبه خود بستگی به سطح روشنایی محیط دارد. این آینه آرایشی دارای شیشه‌ای با بزرگنمایی ۲x است. بنابراین، با وجود اندازه قابل حمل، اشیا را بدون هیچ گونه اعوجاجی واضح‌تر نشان می‌دهد.

هنگامی که دکمه آن برای مدت کوتاهی فشار داده شود، چراغ آینه بعد از ۱ ثانیه به آرامی روشن می‌شود و تنظیمات آن از روشنایی کم به روشنایی بالا در عرض ۳ ثانیه کامل خواهد شد. پس از اتمام کار، دکمه را دوباره فشار دهید تا پس از ۱ ثانیه چراغ به آرامی خاموش شود. تنظیمات از بالاترین روشنایی به پایین ترین روشنایی نیز در عرض ۳ ثانیه تکمیل می‌شود. اگر آینه بسته شود، چراغ به طور خودکار خاموش می‌شود.

وقتی که باتری باقی مانده به ۱۰٪ می‌رسد، چراغ‌های روشن کننده آینه به طور خودکار خاموش می‌شوند، و در این حال آینه به یک آینه کوچک ساده تبدیل می‌شود. با این وجود، چراغ آینه می‌تواند برای حدود ۱ ساعت دیگر به طور مداوم روشن بماند تا آرایش خود را تکمیل کنید.

درباره نویسنده

طراحی سایت