اسپیکر بلوتوثی Elvis Presley Atomic Player B612 رونمایی شد

Elvis Presley Atomic Player B612

اسپیکر بلوتوثی Elvis Presley Atomic Player B612 رونمایی شد

شرکت شیائومی همیشه از طریق پلتفرم سرمایه گذاری جمعی خود محصولات جذاب و با کیفیتی را تولید و روانه بازار کرده است. یکی از جدیدترین محصولات شرکت شیائومی که تحت پلت فرم سرمایه گذاری جمعی تولید شده است اسپیکر بلوتوثی Elvis Presley Atomic Player B612 می باشد. در حال حاضر تعداد بسیار زیادی اسپیکر بلوتوثی در بازار وجود دارد که بسیاری از آن ها دارای یک طراحی مشخص و ساده می باشند اما اسپیکر بلوتوثی Elvis Presley Atomic Player B612 دارای یک طراحی منحصر بفرد می باشد که می توان به آسانی ان را در زمره خلاقانه ترین اسپیکرهای بلوتوثی به حساب آورد.

Elvis Presley Atomic Player B612

بغیر از اینکه این اسپیکر از طریق بلوتوث می تواند به منبع پخش کننده متصل شود می تواند با اتصال به شبکه های بی سیم از سرویس های استریم موسیقی مانند اپل میوزیک به پخش موسیقی بپردازد. برای این کار کاربران باید اپلیکیشن OhPlay را بر روی گوشی خود نصب کند.

این محصول همچنین دارای رادیو FM داخلی می باشد. بدنه اسپیکر بلوتوثی Elvis Presley Atomic Player B612 از آلیاژ روی/ آلومینیوم تولید شده و دارای رنگ سبز و در برخی قسمت ها نقره ای می باشد. این اسپیکر دارای یک باتری ۴۰۰ میلی آمپری می باشد که با یک بار شارژ می تواند به مدت ۷ ساعت به پخش موسیقی بپردازد. برای شارژ این دستگاه یک پورت Micro USB بر روی آن قرار گرفته است.

اسپیکر بلوتوثی Elvis Presley Atomic Player B612 در حال حاضر با قیمت ۲۴۹ یوان ( تقریباً ۳۷ دلار) به فروش می رسد.

درباره نویسنده

طراحی سایت