دستگاه تصفیه هوا رومیزی میجیا عرضه شد

دستگاه تصفیه هوا رومیزی میجیا عرضه شد

شیائومی تصفیه کننده هوا رومیزی میجیا را تحت پلتفرم تامین مالی خود در برنامه فروشگاه شیائومی راه اندازی کرده است. این دستگاه با قیمت تأمین مالی 349 یوان (52 دلار) ارائه می‌شود اما پس از آن با قیمت 399 یوان (59 دلار) به فروش می‌رسد.

بر خلاف دستگاه‌های تصفیه هوا بزرگ قبلی که هوای کل خانه را تصفیه می‌کردند، دستگاه تصفیه هوای رومیزی میجیا این بار با هدف تصفیه فضای خصوصی و محدودی در فضای اداری باز راه‌اندازی شده است. این دستگاه از یک خروجی هوا با زاویه گسترده جلویی برای پوشش دادن ناحیه تنفسی صورت استفاده می‌کند. همچنین از چرخش به بالا و پایین برای تنظیم زاویه مطابق با ارتفاع نشسته کاربر پشتیبانی می‌کند تا اطمینان حاصل کند که هوای تمیز می‌تواند مستقیماً به جلو ارسال شود و فضای تنفس شخصی را با دقت تمیز کند.

 

دستگاه تصفیه هوا رومیزی میجیا می‌تواند در ۴ درجه هوای تصفیه شده را تامین کند. باد ملایم تولید شده هنگام دمیدن مستقیم به بینی و دهان هیچ گونه ناراحتی بوجود نمی‌آورد. مجرای هوا نیز به منظور کاهش صدای وزش باد در حین استفاده، بهینه شده تا بتوان بدون ایجاد مزاحمت از آن بر روی میز استفاده کرد. این دستگاه تصفیه هوای قابل حمل از یک پوشش القایی مغناطیسی استفاده می‌کند که برای حذف و جایگزینی عنصر فیلتر مناسب می‌باشد. این دستگاه وقتی احساس کند درپوش برداشته شده به طور خودکار متوقف می‌شود. دستگاه تصفیه هوا رومیزی میجیا توانایی تمیز کردن خوبی در برابر آلاینده‌های رایج در اداره را دارد. سیستم تصفیه آن از فیلتر با دقت بالایی استفاده می‌کند که می‌تواند 99.6٪ ذرات با اندازه 0.3μm یا بیشتر را فیلتر کند و با PM2.5، گرده‌های آلرژن‌، گرد و غبار، دود و سایر آلاینده‌های موجود در هوای اداره مقابله کند.

علاوه بر این، در این دستگاه از پوشش‌های ضد باکتری و ضد ویروسی برای غیرفعال سازی برخی باکتری‌ها و ویروس‌های رایج استفاده می‌شود. میزان غیرفعال سازی باکتری‌ها و ویروس‌ها می‌تواند به 99.99٪ برسد و از آلودگی ثانویه هوا توسط ویروس‌های فیلتر شده و باکتری‌ها جلوگیری کند تا خطر ابتلا به عفونت برای کارمندان اداری در فصل آنفولانزا کاهش یابد. همچنین مولکول‌های فرمالدئید را از طریق کربن فعال با کیفیت بالا جذب کرده، برخی بوها را تصفیه می‌کند و باعث تمیز شدن هوا می‌شود.

این دستگاه تصفیه هوای رومیزی از وای‌فای پشتیبانی می‌کند تا به برنامه میجیا متصل شود. از طریق برنامه گوشی، می‌توانید در هر زمان عمر فیلتر را بررسی کنید و همچنین می‌توانید دستگاه تصفیه را از راه دور کنترل و روشن / خاموش کنید. اگر بعد از کار فراموش کردید که دستگاه تصفیه هوا را خاموش کنید، می‌توانید آن را از طریق گوشی خود خاموش کنید. همچنین از ارتباط با سایر دستگاه‌های هوشمند میجیا و همچنین کنترل صدا از طریق دستگاه‌های مجهز به XiaoAI پشتیبانی می‌کند.

درباره نویسنده

طراحی سایت