دستگاه کارواش بدون سیم کارچر شیائومی با قیمت 1390یوان عرضه شد

دستگاه کارواش بدون سیم کارچر شیائومی با قیمت 1390یوان عرضه شد

شیائومی با یک شریک بسیار بزرگ با نام تجاری KARCHER همکاری جدیدی کرده است و دستگاه کارواش بدون سیم کارچر شیائومی را به بازار عرضه نموده است . کمپانی کارچر در سال ۱۹۳۵ تأسیس و فعالیت خود را با تولید انواع هیترها، بخاری کابین هواپیما، کوره سختکاری آلیاژها در شهر وینندن آلمان آغاز نمود. این کمپـانی اولیــن واترجت فشار قوی (کارواش) آب گرم را در سال ۱۹۵۰ به اروپا معرفی کرد و در سـال ۱۹۶۴ با ادامـه فعالیت توسـط خانواده کارچر، اولیـن کارخانه خارج از آلمان را در فرانسه تأسیس نمودند.  بزرگترین ویژگی این کارواش جدید متحرک بودن و قابل حمل بودن آن است و این به لطف وجود باتری و مخزن آب روی دستگاه کارواش بدون سیم کارچر شیائومی است.

 

در نمونه های قدیمی کارواش کارچر نبود منبع آب و برق مورد نیاز باعث پیچیدگی و سختی در عملیات شست و شو خودرو می شد . همین دلیل است که دستگاه کارواش بدون سیم کارچر شیائومی جدید به این نیاز ها جامه عمل پوشانده شده است.

 

این دستگاه به همراه لوله و اتصالات آن ارائه شده است و لوله آن از جنس PVC سه لایه میباشد و بسیار انعطاف پذیر و در برابر فشار آب مقاوم است .

 

ظرفیت باطری دستگاه کارواش بدون سیم کارچر شیائومی 2000 میلی آمپر ساعت میباشد و مخزن آن در حدود 16 لیتر ظرفیت دارد . موتور کارواش بدون سیم کارچر شیائومی میتواند فشاری در حدود 60 بار ایجاد نماید و بوسیله سری تفنگی با سه اتصال مختلف میتوان به راحتی میزان و چگونگی پاشش آب را تنظیم نمود .

 

در بسته بندی دستگاه کارواش بدون سیم کارچر شیائومی 8 قطعه لوازم و اتصالات موجود است که به راحتی به یکدیگر متصل می گردد. ابعاد کارواش بدون سیم کارچر شیائومی410 میلیمتر x 330 میلیمتر 360 میلی متر است و بدون آب وزن آن تنها 7 کیلوگرم است.

درباره نویسنده

طراحی سایت