دستگاه Xiaoguangxian از تکنولوژی ناسا استفاده می‌کند تا به زیبایی‌ شما بیافزاید

دستگاه Xiaoguangxian از تکنولوژی ناسا استفاده می‌کند تا به زیبایی‌ شما بیافزاید

چه کسی فکر می‌کرد که فناوری سطح بالای ناسا می‌تواند با وسیله‌ای از شیائومی ترکیب شود. محصول جدید اختصاص داده شده به مراقبت از پوستی که این شرکت چینی رسما در پروفایل اجتماعی Weibo خود به نام Xiaoguangxian شیائومی رونمایی کرد، به شما اجازه تجزیه و تحلیل و ردیابی لکه‌های پوستی را از طریق یک سری سنسور خیلی خاص می‌دهد.

در حقیقت، این ابزار کوچک بیضی شکل است و یا بهتر است بگوییم از دو بیضی کوچک تشکیل شده است که عملکرد از بین بردن چین و چروک و سایر نقایص پوست را با تغییر متابولیسم سلولی و ترشح کلاژن پوست انجام می‌دهند. دستگاه Xiaoguangxian شیائومی برای دریافت اطلاعات لازم از تکنولوژی نور قرمز با طول موج ۶۳۳ nm و روشنایی ۴mW / C ماکزیمم ۲، که NASA برای اصلاح مشکلات پوستی فضانوردان استفاده می‌کند، بهره می‌برد. یکی دیگر از نقاط قوت این محصول در عملکرد بالای محصور شده در فضای بسیار کم آن است. در واقع، این وسیله مراقبت از پوست تنها ۴٫۵ گرم وزن دارد و ابعاد آن ۳۲٫۰ x 24.9 x 7.0 میلی‌متر می‌باشد. این وزن و ابعاد هر یک از بیضی‌ها است که توسط یک باتری با ظرفیت ۵۰ میلی‌آمپر ساعتی قدرت رسانی می‌شود. با قرار دادن بیضی‌ها در داخل کیس شارژ که به یک باتری ۵۰۰ mAh مجهز است می‌توان آن‌ها را شارژ کرد.

۵۶ لامپ LED حدود ۲۰ دقیقه در روز، با بهره گیری از نسبت‌های هیدروژل به شما اجازه می‌دهد در کمتر از یک ماه، پوستی نرم و جوان داشته باشید. دستگاه Xiaoguangxian شیائومی در حال حاضر در چین با قیمت ۱۹۹ یوان (معادل حدود ۲۶ €) در دسترس است.

درباره نویسنده

طراحی سایت