ساعت کوارتز TwentySeventeen شیائومی با قیمت ۱۷۹ یوان

ساعت کوارتز TwentySeventeen شیائومی با قیمت ۱۷۹ یوان

غول تولید کننده چینی، شیائومی، دارای چندین ساعت هوشمند و ساعت کوارتز در بین محصولات خود است. این کمپانی محصولاتی برای افراد مختلف و نیازهای متفاوت دارد. امروز، این شرکت کرادفاندینگ ساعت کوارتز فوق‌العاده باریک TwentySeventeen شیائومی را آغاز کرده است که با قیمت ۱۷۹ یوان (۲۶ دلار) عرضه می‌شود. این ساعت بسیار شبیه نسل قبلی است، با این تفاوت که با طراحی‌ای باریک با ضخامت فوق‌العاده کم ۵٫۵ میلیمتری همراه است. این ساعت برای زیبایی ظاهر یک طراحی جمع و جور و لنز شیشه‌ای یاقوت کبود دارد.

طبق اعلامیه رسمی، ساعت کوارتز فوق‌العاده باریک TwentySeventeen شیائومی Unisex (ساخته شده برای مردان و زنان) است، اما ممکن است با توجه به طراحی فوق‌العاده باریک‌اش برای خانوم‌ها بیشتر جذاب باشد. با بهینه سازی ساختار فلزی طراحی‌ این محصول، حرکت کوارتز فوق‌ باریک آن عمیقا یکپارچه شده است و نزدیک به مچ دست قرار دارد. بندها و عقربه‌ها از همان استیل ضد زنگ ۳۱۶L استفاده کرده‌اند که با استفاده از ۱۶ پولیش دستی ساخته می‌شود. این ساعت دارای دو عقربه سوزنی بسیار ساده (قطر ۴۰ میلی متر) بوده و هیچ طرحی از لوگو در صفحه ساعت وجود ندارد.

 

این ساعت کوارتز از فولاد ژاپنی و لنز شیشه‌ای یاقوت کبود ساخته شده است. این محصول نسبت به سایش و خراش مقاوم می‌باشد و سختی آن در برابر الماس مقام دوم را دارد. در تولید این ساعت از یک فرایند پوشش آبی استفاده شده است تا از انعکاس و بر جا ماندن اثر انگشت جلوگیری کند.

علاوه بر این، ساعت کوارتز فوق‌العاده باریک شیائومی از استیل ضد زنگ Milanese با کیفیت بالا و با استفاده از بند بافت مانند که ظریف و زیبا می‌باشد ساخته شده است. تکنولوژی بافت بند استیل مدرن آن به ساعت ظاهری اصیل می‌بخشد.

از لحاظ عملکرد، این ساعت کوارتز دارای ضد آب ۳ATM می‌باشد که برای استفاده روزانه مناسب است و می‌تواند به راحتی در هنگام شستن دست ها، شستن صورت و یا در باران استفاده شود، اما هنگام شنا از آن استفاده نکنید، زیرا تنها تا ۳۰ متری عمق آب را پشتیبانی می‌کند.

ساعت کوارتز شگفت انگیز فوق باریک TwentySeventeen شیائومی در سه گزینه رنگی سیاه کریستال الماسی، نقره‌ای و طلایی موجود می‌باشد.

درباره نویسنده

طراحی سایت