اتو بخار بی سیم شیائومی با قیمت 30 دلار

اتو بخار بی سیم شیائومی با قیمت 30 دلار

در ادامه استراتژی تولید «هر چیزی» توسط شیائومی این شرکت روز گذشته اتو بخار بی سیمی را معرفی کرده که ویژگی‌های جالبی دارد و با قیمت مناسبی در بازار عرضه می‌شود. شیائومی از اواسط دوره حیات خود تصمیم گرفته تا هر وسیله‌ای که بتواند حضور قدرتمندتر آن در دنیای فناوری را نشان دهد و یا بتواند سودی عاید شرکت کند را به بازار معرفی کند. در ادامه این روند این شرکت اتو بخار ویژه خود را با برند Lofans معرفی کرده و قصد دارد آن را در بازار چین به قیمت 199 یوآن معادل 30 دلار عرضه کند.

شاید با خودتان بگویید که در بازار اتو بخارهای بی‌سیم به کرات و از برندهای مختلفی وجود دارند و نکته مثبت این اتو بخار چیست؟ در پایخ به این سوال باید بگوییم، خود برند شیائومی نکته قوت این اتو بخار است که شاید بتواند فروش خوب آن را تضمین کند.

جدای از بحث‌های مارکتینگ می‌توانیم با هم نگاهی به این اتو بخار جالب بیندازیم تا ببینیم چه ویژگی‌هایی دارد. این اتو بخار با توان نامی 2000 واتی طراحی شده و در بحث کاری خود دارای حالت‌های اتوکشی با سرعت‌های بالا و پایین است و می‌توانید برای عملکرد بهتر با توجه به نوع لباس، حرارت خروجی را تنظیم کنید که طبیعتاً این امکانات تا پیش از این در همه اتو بخارهایی که در بازار دیدیم وجود داشته‌اند. یک مخزن 280 میلی‌لیتری نیز در بالای صفحه فلزی اتو قرار گرفته که توانایی پاچیدن آن در دو وضعیت مختلف را دارد.

همانطور که گفتیم ساخترا این اتو بخار به صورت بی سیم است و به همین دلیل برای شارژ کردن، نیاز دارید تا این اتو را روی پایه مخصوص آن قرار دهید. این اتو بخار می‌تواند بعد از مدت 2 دقیقه از جدا شدن از پایه شارژر مورد استفاده قرار بگیرد و در مدت 35 ثانیه نیز توانایی آن را دارد که به حالت پیش گرم برای افشانه بخار شود.

این اتو در بخش فلزی پایین خود از آلیاژ آلومینیومی ساخته شده که به لباس نمی‌چسبد و برای اینکه حرارت ایجاد شده توسط این قسمت، بدنه پلاستیکی را آب نکند نیز در بالای آن، صفحه سرامیکی به کار رفته است.

Xiaomi Lofans Cordless Steam Iron تواناییی داغ شدن تا دمای 200 درجه سانتیگراد را دارد و می‌تواند پوشش یونیزه شده‌ای به لباس داده و مانع از چروک شدن زود و آسیب رسیدن به بافت لباس شود. همچنین طبق اعلام شرکت سازنده بعد از اتوکشی، همه باکتری‌های سطح لباس و حشرات موزی ریزی که روی آن قرار دارند از بین می‌روند.

درباره نویسنده

طراحی سایت