شیائومی ساعت ورزشی C+86 را راه اندازی می‌کند

شیائومی ساعت ورزشی C+86 را راه اندازی می‌کند

شیائومی ساعت مچی جدیدی به نام ساعت ورزشی C+86 را تحت پلتفرم کرادفاندینگ خود راه اندازی کرده است. این ساعت با طراحی زیبا و محکمی همراه می‌باشد و دارای صفحه ساعت کرونوگرافی چند منظوره است.

ساعت اسپرت C+86 دارای عقربه‌هایی توخالی و صفحه‌های مدرج کرونوگراف متعدد است. با این ساعت، علاوه بر ساعت‌ سنتی، یک کرنومتر دستی نیز خواهید داشت که می‌تواند برای فعالیت‌های ورزشی مورد استفاده قرار گیرد.

بدنه بیرونی آن از استیل ضد زنگ ۳۱۶L ساخته شده است که برای دستیابی به طرح سیمی فلزی و براقیت بالا، توسط چندین فرآیند، جلا داده شده است. سطح رویی ساعت نیز از شیشه معدنی با سختی بالا ساخته شده است که می‌تواند به طور موثری مانع از خراشیده شدن شود.

اعداد، با الگوی اشعه خورشیدی تزئین شده‌اند و علائم خطی کوچک سیاه و علائم خطی بزرگ نقره‌ای اطراف، در فضایی گرادیان، طبقه‌بندی شده‌اند. اعداد و عقربه‌های این ساعت و سایر بخش‌های برجسته مهم، دارای یک پوشش درخشان برای مشاهده آسان در محیط‌های تاریک است.

ویژگی مهم دیگر این ساعت عملکرد کرونوگرافی کرنومتری ورزشی آن است. سه صفحه مدرج جداگانه کوچک در صفحه اصلی ساعت برای عملکرد کرنومتر وجود دارد که یکی تایمر ثانیه، دیگری تایمر دقیقه و سومی تایمر ساعت می‌باشد. این کار باعث می‌شود تا نظارت بر تایمر تا ۲۴ ساعت آسان باشد. در کنار بدنه ساعت دکمه کنترل قرار دارد. طبق معمول، کنترل اصلی ساعت در وسط است در حالی که دو دکمه در کنار آن قرار دارند. یکی از این دکمه‌ها دکمه شروع/توقف است در حالی که دومی برای تنظیم مجدد تایمر می‌باشد.

علاوه بر این، ساعت C+86 شیائومی از حرکت کوارتز SEIKO، زمان دقیق و بندهای سیلیکونی اختصاصی استفاده می‌کند. همچنین با عملکردهای ضد آب تا عمق ۳۰ متر همراه است.

درباره نویسنده

طراحی سایت