شیائومی قرار است تلویزیون هوشمند 8K را به بازار عرضه کند.

شیائومی قرار است تلویزیون هوشمند 8K را به بازار عرضه کند.

شیائومی در 24 سپتامبر میزبان رویدادی است که در آن شرکت می خواهد تلفن های هوشمند  Mi 9 Pro 5G و Mi MIX 4 را راه اندازی کند. در کنار آن ، انتظار می رود شیائومی نیز 8K Smart TV و MIUI 11 خود را راه اندازی کند.

اکنون ، حساب Weibo یک پوستر جدید تیزر را به اشتراک گذاشته است که نشان می دهد  این شرکت قرار است از تلویزیون هوشمند 8K خود رونمایی کند. در حال حاضر ، بالاترین وضوح تلویزیون های Mi وضوح 4K است. اگر Mi TV Pro جدید با رزولوشن 8K همراه باشد ، اولین تلویزیون برتر در مجموعه تلویزیون های شیائومی محسوب میگردد .

با این حال ، شیائومی اولین شرکتی نیست که تلویزیون های 8K را در بازار عرضه می کند. TCL قبلاً از تلویزیون 8K رونمایی کرده است مارک های دیگری مانند سامسونگ و ال جی تلویزیون های 8K را نیز راه اندازی کرده اند.

 

سامسونگ QLED 8K و LG OLED 8K توسط این شرکت ها اعلام شده است  اما بسیار گران هستند. در حالی که تلویزیون سامسونگ حدود 5000 دلار قیمت دارد ، تلویزیون ال جی به زودی با قیمت 30،000 دلار به فروش می رسد. در حالی که شیائومی در رده تلویزیون هوشمند در کشور خود چین و همچنین هند بسیار محبوب بوده است.

درباره نویسنده

طراحی سایت