شیائومی می پاور بانک ۳ پرو را با قابلیت شارژ سریع دوگانه ۴۵W رونمایی کرد

شیائومی می پاور بانک ۳ پرو را با قابلیت شارژ سریع دوگانه ۴۵W رونمایی کرد

پاوربانک شیائومی در بین طرفداران بسیار محبوب است و امروز شرکت نسخه جدیدی از مدلی با ظرفیت ۲۰۰۰۰mAh را به نام Mi Power bank 3 Pro رونمایی کرده است. همانطور که از نام آن پیداست، این مدل خاص با تعدادی از ویژگی‌های مدل‌های همه چیز تمام همراه می‌باشد. ویژگی برجسته پاوربانک جدید پشتیبانی از شارژ سریع دو روشه ۴۵W است.

می پاور بانک ۳ پرو شیائومی در مقایسه با مدل دو پورت می پاوربانک ۲ پرو ۱۰۰۰۰mAh در مجموع دارای سه پورت می‌باشد. دو پورت USB-A همراه با یک پورت USB Type-C وجود دارد. پورت Type-C می‌تواند ورودی و همچنین خروجی ۴۵W) 15V / 3A) داشته باشد، در حالی که پورت USB-A آن حداکثر خروجی ۱۸W (هر دو ورودی / خروجی ۵V / 2.4A، ۹V / 2A، ۱۲V / 1.5A می‌باشد) دارد. این پاوربانک می‌تواند تعدادی از لپ‌تاپ‌ها از جمله برخی از مدل‌های Macbook Pro و مک بوک Air و مدل‌های Matebook Huawei (لیست کامل مدل‌های پشتیبانی شده در انتهای پست اضافه شده است) را از طریق پورت Type-C شارژ کند.

 

هنگامی که هر دو پورت USB-A در حال استفاده هستند، حداکثر خروجی هر پورت تا ۱۵ وات (۵V / 3A) است. توجه داشته باشید که این پاوربانک از شارژ کردن دستگاه‌های دیگر هنگامی که خودش شارژ می‌شود پشتیبانی می‌کند. شیائومی می‌افزاید که زمان شارژ از ۱۱ ساعت (برای شارژر ۱۰ وات معمولی) برای این پاوربانک توسط شارژری ۴۵ وات به ۴٫۵ ساعت کاهش یافته است.

 

به نظر می‌رسد که پاوربانک جدید شیائومی از پلاستیک ABS ساخته شده است که دارای ظاهری براق و سرامیک مانند می‌باشد. ویژگی‌های دیگر Mi Power bank 3 Pro پشتیبانی از حالت کم پاور برای پشتیبانی از گجت‌های پوشیدنی هوشمند و حفاظت ۹ لایه تراشه مدار است.

می پاوربانک جدید شیائومی فروش خود را در تاریخ ۱۱ ژانویه با قیمت ۱۹۹ یوان (~ ۲۹ دلار) شروع می‌کند.

 

درباره نویسنده

طراحی سایت