شیائومی پاوربانک ۱۰۰۰۰ به سبک رادیو FM های قدیمی عرضه کرد

شیائومی پاوربانک ۱۰۰۰۰ به سبک رادیو FM های قدیمی عرضه کرد

شیائومی یک پاور بانک همراه جدید با طراحی رادیوهای قدیمی را تحت پلت فرم یوپین راه اندازی کرده است. این پاور بانک که به عنوان یک رادیو FM نیز نام برده می‌شود، از ظرفیت باتری ۱۰۰۰۰ میلی‌آمپر ساعتی برخوردار است. این گجت دارای قیمت مقرون به صرفه ۱۳۸ یوانی (۱۹ دلار) می‌باشد و با طراحی‌ای شبیه به پاوربانک/گرم‌کننده دستی که اخیرا با همین قیمت راه اندازی شد، همراه است.

این پاوربانک ۲۱۲ گرم وزن دارد و از پلاستیک سازگار با پوست PC+ABS با طراحی قابل حملی ساخته شده که با یک دست قابل گرفتن است. این دیوایس از دو پورت USB با حداکثر خروجی ۵V /2.1A استفاده می‌کند و دارای صفحه نمایش دیجیتالی‌ای است که سطح پاور را نشان می‌دهد. یک دکمه در بالا وجود دارد که برای روشن و خاموش کردن رادیو FM استفاده می‌شود. گفته می‌شود این باتری با استاندارد هواپیمایی بین المللی مطابقت دارد و می‌تواند آیفون X را سه بار شارژ کند. همچنین یک درگاه USB 2.0 برای شارژ کردن خود پاوربانک وجود دارد.

این پاوربانک رادیویی با یک گریل بلندگو که طراحی رادیوهای دهه ۷۰ را تقلید می‌کند، همراه شده و روی بدنه آن دو جمله “زمان پرواز می‌کند” و “سن الویس” نوشته شده است. رادیو FM سبک قدیم/پاوربانک شیائومی در رنگ‌های سیاه، سفید و صورتی عرضه می‌شود که متناسب با سلیقه خانم‌ها و آقایان می‌باشد.

درباره نویسنده

طراحی سایت