شیائومی پولیشر ناخن الکتریکی Xiaoshi را رونمایی کرد

شیائومی پولیشر ناخن الکتریکی Xiaoshi را رونمایی کرد

بخش تامین مالی یوپین شیائومی این بار یک پولیشر ناخن الکتریکی را راه اندازی کرده است. پولیشر ناخن الکتریکی Xiaoshi تنها یک پولیشر ساده نیست بلکه اصلاح، پیرایش، پولیش کردن، صیقل دادن و مراقبت‌های عمومی از ناخن‌ها را نیز در طراحی‌اش بکار گرفته است. این دستگاه یک ساختار منحصر به فرد جذب کننده شوک و کاهش نویز دارد که به منظور صدمه نزدن به ناخن طراحی شده است.

سر سوهانی آن از یک ماده EVA سازگار با پوست ساخته شده است و دارای سنگ سمباده و سطح سوهانی فلزی می‌باشد. ذرات نرم این مواد به پولیشر ناخن الکتریکی Xiaoshi اجازه می‌دهند تا به آرامی روی سطح ناخن کار کند. به همین دلیل فشار فیزیکی بیش از حد باعث نمی‌شود ناخن خراب شده یا آسیب ببیند، که این یک ویژگی خوب برای یک پولیشر ناخن است.

پولیشر ناخن الکتریکی Xiaoshi شیائومی دو مجموعه سر مختلف را برای کاربردهای مختلف فراهم می‌کند. یکی برای مراقبت‌های عمومی از ناخن و دیگری مجموعه کامل مانیکور است. هر مجموعه با انواع ابزارهایی برای انواع مختلف ناخن عرضه می‌شود. ابزارهایی برای ناخن‌های ضخیم‌تر و نازک‌تر و همچنین ابزارهایی برای شکل دادن ناخن به شکل‌های ظریف وجود دارد.

از نظر قدرت، دو حالت ارائه می‌شود. حالت اول نرم است، که به طور ملایم برای براق کردن و کوتاهی‌هایی می‌باشد که به دقت و ظرافت نیاز دارند. حالت دوم قوی و سریع است و مناسب برای زمانی می‌باشد که می‌خواهید ناخن‌ها را کوتاه کنید. همچنین این دستگاه از خاموش کردن هوشمند پشتیبانی می‌کند و در صورت کنار گذاشته شدن به مدت ۱۵ دقیقه به طور خودکار خاموش می‌شود.

پولیشر ناخن الکتریکی Xiaoshi از یک پورت USB Type-C با قابلیت شارژ سریع برخوردار است. شارژ کامل آن حدود ۲ ساعت زمان می‌برد که امکان استفاده طولانی مدتی حدود ۴۵ دقیقه را به کاربر می‌دهد. برای کسانی که علاقه‌مند هستند، این دستگاه به طور عادی ۱۱۹ یوان (۱۷ دلار) قیمت دارد، اما طبق معمول، قیمت ویژه دوره تامین مالی آن ۷۹ یوان (حدود ۱۲ دلار) می‌باشد.

درباره نویسنده

طراحی سایت