لامپ LED هوشمند Yeelight شیائومی در چین راه اندازی شد

Xiaomi’s Yeelight Smart LED Bulb

لامپ LED هوشمند Yeelight شیائومی در چین راه اندازی شد

کمپانی Yeelight، شرکتی که بخشی از زنجیره زیست محیطی شیائومی می‌باشد، محصول جدیدی به نام لامپ LED هوشمند Yeelight را در چین به بازار عرضه کرده است. اگرچه این محصول یک لامپ LED هوشمند می‌باشد، اما طراحی آن شبیه به لامپ‌های سنتی است همانطور که گفته شد، این لامپ هوشمند از طرحی برخوردار است که به لامپ‌های رشته‌ای سنتی شباهت دارد. این شرکت ذکر می‌کند که این لامپ تلفیقی از طراحی لامپ‌های شیشه‌ای سنتی و فناوری مدرن لامپ LED را ارائه می‌دهد. لامپ LED هوشمند Yeelight با ویژگی‌هایی مانند روشنایی قابل تنظیم و کنترل‌های هوشمند همراه شده است و تکنولوژی‌ای برای ارائه راندمان بالا و صرفه جویی در مصرف انرژی دارد. این شرکت ادعا می‌کند که به لطف تراشه رشته‌‌ای با راندمان بالا، بازده روشنایی می‌تواند به ۱۱۷۱m/w برسد.

 

این لامپ در مقایسه با سایر لامپ‌های LED، درخشندگی بالاتری دارد و انرژی بیشتری را صرفه جویی می‌کند. علاوه بر این، شیائومی می‌گوید که این لامپ دارای دمای رنگی ۲۷۰۰K است و میزان روشنایی تا ۷۰۰lm را در ۶W ارائه می‌دهد که بسته به نیاز کاربران به راحتی قابل تنظیم است.

این لامپ با گزینه‌های مختلفی برای کنترل همراه است زیرا از اپل Homekit و کنترل از راه دور صوتی شیائومی پشتیبانی می‌کند. همچنین از بلندگو AI شیائومی، دستیار صوتی Yeelight و همچنین کنترل صوتی از طریق Google Assistant و Amazon Alexa پشتیبانی می‌کند. بنابراین، این شرکت هر روش ممکن برای کنترل آن از راه دور را ارائه می‌دهد.

این محصول دارای ماژول داخلی Wi-Fi خانه هوشمند شیائومی است که می‌تواند مستقیماً به شبکه wi-fi خانگی متصل شود تا بتوان با استفاده از گوشی هوشمند به راحتی آن را کنترل کرد. از آنجا که می‌توان آن را از راه دور کنترل کرد، لازم نیست برای کنترل و خاموش و یا روشن کردن لامپ حتما در محدوده wi-fi قرار داشته باشید.

درباره نویسنده

طراحی سایت