لباس ورزشی هوشمند شیائومی Zenph

لباس ورزشی هوشمند شیائومی Zenph

لباس ورزشی هوشمند شیائومی Zenph رونمایی شد

آگاهی جهانی از اهمیت ورزش و تندرستی برای سلامتی عمومی در سطح قابل توجهی قرار دارد. ورزش و دیگر تمرینات تناسب اندام تبدیل به بخشی از زندگی بسیاری از مردم شده است. متأسفانه برخی متوجه نمی‌شوند که ورزش بیش از حد می‌تواند به راحتی موجب آسیب جدی به بدن شود. به منظور نظارتی مؤثر بر سطح تندرستی، شیائومی یک لباس ورزشی فیتنس هوشمند را کرادفاند کرده است.

این محصول با نام لباس ورزشی فیتنس هوشمند Zenph با قیمت ۱۹۹ یوان (۲۸ دلار) همراه است. این لباس ورزشی عملکردی مشابه با یک ردیاب تناسب اندام پوشیدنی را انجام می‌دهد اما در کنار آن ناراحتی مربوط به پوشیدن یک بند مچی را حل می‌کند. همچنین مشکلات دیگر مانند دقت داده‌ها را حذف می‌کند. این لباس نه تنها در لحظه به تغییرات فیزیولوژیکی نظارت می‌کند، بلکه دوره‌های مشاوره ورزشی حرفه‌ای گسترده‌ای را از طریق برنامه‌ای بر روی گوشی هوشمند، فراهم می‌کند.

 

در مرکز بخش جلویی این لباس ورزشی هوشمند، یک سنسور هوشمند Intexar قرار دارد که از فناوری گرافیت DuPont پشتیبانی میکند. جنس پارچه الاستیکی است به طوری که پوست را کمی فشرده می‌کند تا سنسور برای نظارت راحت بر اطلاعات فیزیولوژیکی‌ای همچون ضربان قلب و میزان تنفس کاربر در لحظه، با پوست در تماس باشد. سازنده ادعا می‌کند دقت این لباس ورزشی هوشمند به سطح پزشکی می‌رسد.

تراشه لباس ورزشی هوشمند شیائومی به بلوتوث مجهز شده است که از طریق آن اطلاعات بدن کاربر به طور همزمان به برنامه گوشی همراه منتقل می‌شود. همچنین، یک گزارش تحلیلی، زمان ورزش هوازی، غیر‌هوازی و مقدار کالری سوزانده شده را در مقایسه با میزان تخمین زده شده‌ی تقریبی بیشترین زمان ورزش در بازار نشان می‌دهد. محاسبه داده‌های نمایش داده شده بر اساس عملکرد فیزیکی، دقیق‌تر و آموزنده‌تر می‌باشند.

 

همچنین یک ویژگی هشدار صوتی وجود دارد که می‌تواند در طول ورزش، حالت بدن و ضربان قلب را در لحظه اعلام کند. هنگامی که مقدار داده‌ها وارد محدوده خطرناکی شوند، گوشی برای جلوگیری از آسیب‌های ورزشی، صدایی بلند پخش می‌کند.

بر روی پارچه، لباس ورزشی هوشمند Zenph، فن آوری چاپ SensElast3D ثبت شده توسط آلمان را بکار می‌گیرد که مشکل ناراحتی ناشی از بهم تابیده شدن پارچه‌های سنتی و دوام کم نوار‌های لاستیکی را حل می‌کند. پارچه‌‌ی با الاستیسیته‌ بالایی که در این لباس ورزشی استفاده می‌شود دارای نفوذ پذیری خوب هوا است و در مرحله بعد به سرعت خشک می‌شود. با استفاده از این لباس احساس چسبناکی در اثر عرق کردن در حین تمرین به وجود نمی‌آید؛ و می‌تواند بطور مداوم بدون اینکه به پارچه آسیب برسد شسته شود.

 

علاوه بر این، لباس ورزشی هوشمند شیائومی برای تعداد زیادی از علاقه مندان به ورزش، طیف وسیعی از آموزش‌های ورزشی را فراهم می‌کند و به کاربران اجازه می‌دهد تا به صورت علمی و موثرتری ورزش کنند؛ به طوریکه به مربی ورزشی، ارزیابی حرفه‌ای داده‌ها و راهنمایی مجهز شده است. لباس ورزشی فیتنس هوشمند Zenph شیائومی در پنج اندازه، S، M، L، XL، و XXL، برای مردان و زنان در دسترس می‌باشد . انتظار می‌رود فروش لباس ورزشی هوشمند شیائومی Zenph در تاریخ ۲۰ ژوئیه آغاز شود .

درباره نویسنده

طراحی سایت