ماشین حساب MiiiW شیائومی با قیمت ۴۹ یوان رونمایی شد

ماشین حساب MiiiW شیائومی با قیمت ۴۹ یوان رونمایی شد

امروز، شرکت زنجیره زیست محیطی شیائومی یک محصول جدید و کاملا جذاب را راه اندازی کرد. ماشین حساب MiiiW شیائومی طراحی مینیمالیستی میجیا مانند را به کار برده و تنها ۴۹ یوان (۷ دلار) قیمت دارد. این محصول به تازگی رونمایی شده و هنوز برای فروش آماده نمی‌باشد.

همانطور که گفته شد، ماشین حساب MiiiW شیائومی طراحی مینیمالیستی میجیا را ادامه می‌دهد و با رنگی سفید، شکلی گرد و وزنی سبک همراه است. بنابراین حمل آن بسیار راحت می‌باشد. صفحه نمایش LCD آن می‌تواند تا ۱۲ رقم را همزمان نمایش دهد. دکمه‌های دیجیتال، کلید‌های جمع و تفریق از نوارهای هوشمند ساده استفاده می‌کنند. عناصر سازنده این ماشین حساب ظریف و نفیس هستند.

 

بدنه ماشین حساب MiiiW شیائومی از مواد ABS سازگار با پوست ساخته شده است که صاف و سبک بوده و تمیز کردنش آسان می‌باشد. علاوه بر این، ۲۳ دکمه فیزیکی وجود دارد که از فرآیند حکاکی لیزری استفاده می‌کنند. این دکمه‌ها دارای اثر واکنشی فشردن دکمه ۱٫۳ میلی‌متری هستند. دکمه ON / AC با آلیاژ آلومینیوم سبز سفارشی تزئین شده است. یک کلید دو صفر وجود دارد که از تعویض یک کاما، جمع بندی کلی (GT) و توابع اصلی متغیر (F) پشتیبانی می‌کند. هنگامی که دکمه MRC را برای اولین بار فشار دهید، محتویات حافظه نمایش داده می‌شود و با دومین فشار محتویات حذف می‌شود. اما به دلایلی، سازنده از دکمه دیگری برای محاسبه سریع سود استفاده نکرده است. یک ردیف کلید اضافی، بدیهی است که مشکلی ایجاد نمی‌کرد.

در این دستگاه یک باتری ۷ سلولی وجود دارد که برای مدتی طولانی دوام می‌آورد. ماشین حساب MiiiW شیائومی را می‌توان بر روی میز گذاشت تا دست هنگام کار با آن خسته نشود. ابعاد این دستگاه ۱۴۰x 87 x 20 میلی‌متر است و ۸۶ گرم وزن دارد.

تکنولوژی MiiiW، ارائه دهنده این ماشین حساب، در ماه دسامبر سال ۲۰۱۵ تاسیس شد که ۵۶ امین شرکت زنجیره زیست محیطی شیائومی می‌باشد. تخصص این شرکت در تولید لوازم جانبی کامپیوتر و ابزارهای مختلف است. محصولات اصلی آن شامل ماوس‌های قابل حمل شیائومی، ماوس بازی شیائومی، ماوس بی‌سیم شیائومی، پد ماوس شارژری بی‌سیم هوشمند و غیره می‌باشد.

درباره نویسنده

طراحی سایت