پرینتر عکس میجیا شیائومی ۱۹ دسامبر در چین عرضه می‌شود

پرینتر عکس میجیا شیائومی ۱۹ دسامبر در چین عرضه می‌شود

شیائومی بیش از یک برند گوشی‌ هوشمند می‌باشد و در حال حاضر انواع محصولات شیوه زندگی را تولید کرده است. این کمپانی امروز اعلام کرد که Photo Printer میجیا شیائومی را در ۱۹ دسامبر در چین راه اندازی خواهد کرد. در تصویر منتشر شده توسط شرکت، می‌توانیم ببینیم که این پرینتر کوچک دارای همان فرمتی است که در پرینترهای معمولی مورد استفاده قرار می‌گیرد. با این حال، درست مانند سایر محصولات الکترونیکی مصرفی شیائومی، این دستگاه نیز دارای طراحی‌ای مینیمال می‌باشد. در قسمت بالای آن تنها یک دکمه برای روشن/خاموش کردن پرینتر و همچنین نشانگری که اتصال Wi-Fi پرینتر را نشان می‌دهد وجود دارد. در سمت راست نیز محفظه کارتریجی قرار دارد.

در حالیکه هیچ اطلاعات دیگری در مورد این پرینتر وجود ندارد، بنظر می‌رسد که پرینتر چاپ عکس‌هایی تا ۶ اینچ را پشتیبانی می‌کند. انتظار می‌رود این دستگاه روش پرینت داخلی پرینتری IoT-powered را به کار ببرد و شامل حالت پلاروید، حالت کارتپستال، مارت شناسایی و غیره باشد.

این اولین پرینتر شیائومی نیست، این شرکت چینی، پرینتر عکس XPRINT Pocket AR شیائومی را در اوایل امسال در ماه فوریه با قیمت ۳۹۹ یوان (تقریبا ۵۸ دلار) راه اندازی کرد که عکس‌هایی ۵۴ × ۸۶ میلیمتری با وضوح ۲۹۱ در ۲۹۴ چاپ می‌کند.

پرینترهای مشابه در بازار چین قیمتی بین ۷۰۰ یوان (~ ۱۰۲ دلار) تا ۱۰۰۰ یوان (۱۴۵ دلار) دارند، اما با توجه به اینکه این پرینتر محصول شیائومی است، انتظار می‌رود قیمت آن مقرون به صرفه‌تر، و چیزی حدود ۵۰۰ یوان (حدود ۷۳ دلار) باشد. با این حال، برای دانستن آنچه که شرکت با پرینتر عکس میجیا شیائومی ارائه می‌دهد و اطلاع در مورد قیمت آن، باید منتظر رونمایی رسمی در ساعت ۰۲:۳۰ PM به وقت چین در ۱۹ دسامبر باشیم.

درباره نویسنده

طراحی سایت