چند راهی جدید مکعبی شکل میجیا شیائومی عرضه می‌شود

Xiaomi’s new Mijia Rubik’s Cube is a cube-shaped power strip

چند راهی جدید مکعبی شکل میجیا شیائومی عرضه می‌شود

به تازگی در بخش تأمین مالی شیائومی، مکعب روبیک جدید برند تجاری میجیا راه اندازی شد. این محصول یک دستگاه جدید بسیار جالب است و در حقیقت یک مکعب روبیک واقعی نبوده، بلکه در عوض یک ایده جدید و چند راهی مکعب مانند است. ظاهراً این ایده برای مخاطبان چینی دوست داشتنی است، زیرا به سرعت تعداد زیادی از آن را سفارش داده‌اند.

مکعب روبیک میجیا یکی از پر فروش‌ترین محصولات بخش تامین شیائومی در دوران اخیر بوده است. با قیمت ۵۹ یوانی (۹ دلار) اش، این چند راهی کوچک نه تنها به هدف خود رسیده، بلکه ۳۰۰٪ از آن پیشی گرفته است و به این فروش تنها در یک و ساعت و نیم دست یافته است که بسیار چشمگیر می‌باشد.

 

 

از لحاظ پورت، مکعب روبیک میجیا دارای چهار خروجی استاندارد چینی در هر طرف، به جز قسمت جلو، است. برای این قسمت، این چند راهی مکعب روبیکی، سه درگاه شارژ USB دارد. مبدل مکعب روبیک میجیا در دو نسخه موجود می‌باشد؛ یکی از آنها با یک سیم برق ۵ متری همراه است در حالی که در دیگری اینطور نمی‌باشد.

یکی از بهترین ویژگی‌های این مکعب روبیک این است که در صورت بروز خطا، اقدامات متقابل ایمنی در آن اعمال شده است. هنگامی که جریان الکتریکی از حد ماکزیمم ۱۰A فراتر رود، این مکعب به طور خودکار منبع تغذیه را قطع می‌کند تا از ایمنی وسایلی که برای شارژ به آن متصل شده‌اند اطمینان حاصل شود. پس از اضافه بار، سوئیچ مبدل را می‌توان به صورت دستی دوباره روشن کرد.

درباره نویسنده

طراحی سایت