دستگاه نوآورانه شیائومی برای خشک کردن موی حیوانات خانگی

دستگاه نوآورانه شیائومی برای خشک کردن موی حیوانات خانگی

دستگاه نوآورانه شیائومی برای خشک کردن موی حیوانات خانگی

شیائومی به تازگی از یک دستگاه نوآورانه و البته کاربردی  به نام Pet Drying Box رونمایی کرد که می‌توان برای خشک کردن موی گربه، سگ و حیوانات خانگی با اندازه کوچک و متوسط از آن استفاده کرد. این محصول در حال حاضر در پلتفرم یوپین ارائه شده است و با توجه به مشخصات فنی، این دستگاه یک حالت خشک کن سریع 15 ثانیه‌ای نیز دارد.

در محفظه داخلی این دستگاه دما به صورت یکنواخت بر روی 38.5 درجه سانتی‌گراد تنظیم می‌شود. علاوه بر این، دستگاه نوآورانه شیائومی از سیرکوله هوا به صورت داخلی و خارجی پشتیبانی می‌کند. بدین ترتیب، شرایطی مشابه باد طبیعی شبیه‌سازی شده و به لطف سر و صدای کم، آرامش حیوان به هم نخواهد خورد.

 

به عبارت دیگر، دستگاه Pet Drying Box برای صاحبان سگ، گربه و سایر حیوانات خانگی کوچک و متوسط که دارای مو هستند بسیار مناسب است و دردسرهای خشک کردن موی آنها را از بین می‌برد. یکی از ویژگی‌های جذاب در این دستگاه قابلیت حذف الکتریسیته ساکن در فرآیند خشک کردن مو است. پس از خشک شدن مو، فرآیند حذف بوی بد موها آغاز می‌شود تا هرگونه بوی نامطبوعی از موهای حیوان حذف شود.

برای کسب اطمینان از اینکه حیوان خانگی شما احساس راحتی و آرامش داشته باشد، این دستگاه خشک کن دارای درب شیشه ای شفاف است که میدان دید 180 درجه‌ای را در برابر چشمان حیوان قرار می‌دهد. بدین ترتیب حیوان احساس امنیت خواهد کرد. حجم محفظه داخلی این دستگاه 60 لیتر است و کمتر از 9 کیلوگرم وزن دارد.

سیستم محافظ دمای داخلی در صورتی که دما به هر دلیل به بیش از 42 درجه سانتی‌گراد برسد، به صورت خودکار دستگاه را خاموش می‌کند. دستگاه Pet Drying Box با قیمت حدودا 110 دلاری به بازار عرضه شده است.

 

 

درباره نویسنده

طراحی سایت