تاکی واکی هوشمند BEEBEST شیائومی

تاکی واکی هوشمند BEEBEST شیائومی

در گذشته شیائومی چندین مدل دستگاه تاکی واکی ساده را که برای یک راه ارتباطی دو طرفه‌ رادیویی بود و امکانات خاص دیگری نداشت را عرضه کرده بود . تاکی واکی هوشمند BEEBEST شیائومی یک دستگاه بیسیم بسیار پر امکانات و در عین حال جذاب باشد و این محصول می تواند تصور عموم در برابر دستگاه بی سیم رادیویی را به طور کامل متحول کند.این محصول با سفارش شیائومی به شرکت معتبر  BeeBest عرضه شده است که طراحی کوچکتر و خوشدست تری نسبت به یک دستگاه بی سیم دارد. تاکی واکی هوشمند BEEBEST شیائومی از لحاظ ظاهری شباهت زیادی با گوشی های موبایل هوشمند دارد.

 

بخش جلویی این دستگاه شامل اسپیکر بزرگ و قدرتمند آن است و همچنین فاقد آنتن خارجی است که همانند گوشی های هوشمند از آنتن های مخفی داخلی استفاده کرده است. تاکی واکی حرفه ای BEEBEST شیائومی قابلیت اتصال به Wi-Fi و شبکه 4G را نیز دارا است و در درون این دستگاه محلی برای قرار دادن سیم کارت تعبیه شده است. همچنین این دستگاه می تواند از ارتباط رادیویی محلی تا شعاع 5 هزار کیلومتری استفاده کند و  ارتباطی فراهم کند تا چندین دستگاه به صورت همزمان با یکدیگر و با امنیت بالا در ارتباط باشند. در کنار این دستگاه دکمه هایی قرار داده شده است که می تواند حالت دستگاه را تغییر دهد و واکی تاکی به شبکه سیم کارت متصل می شود و شما می توانید همانند یک گوشی عادی با دوستان خود تماس بگیرید . همچنین از طریق فشردن دکمه های کناری به رادیوی FM یا AM محلی خود متصل شوید.

 

 

تاکی واکی هوشمند BEEBEST شیائومی  را می توانید از طریق نرم افزار Mijia، به گوشی هوشمند خود متصل کنید و از دستیار صوتی هوشمند شیائومی یا همان Xiao Ai  که به زبان چینی است استفاده کنید. تاکی واکی هوشمند BEEBEST شیائومی با قابلیت اتصال به GPS است و می تواند در مسیریابی به شما کمک کند و با یک حالت SOS همراه شده که می تواند شرایط اورژانسی را به شماره های از قبل تعیین شده ی شما اطلاع دهد. تاکی واکی هوشمند BEEBEST شیائومی انرژی خود را از طریق باتری 2440 میلی آمپری خود تامین می کند که شارژدهی آن به اندازه 60 ساعت با هر بار شارژ می باشد . باتری این دستگاه از طریق پورت Type-C با توان 10 وات در زمان کوتاهی قابل شارژ است. یکی دیگر از قابلیت های جذاب تاکی واکی هوشمند BEEBEST شیائومی امکان استفاده به عنوان اسپیکر بلوتوثی است. شما می توانید گوشی هوشمند خود را از طریق بلوتوث به واکی تاکی خود متصل کنید و به عنوان یک اسپیکر بلوتوثی از آن استفاده کنید.اندازه صفحه نمایش این دستگاه تنها 2 اینچ IPS می باشد که روشنایی این صفحه نمایش به اندازه ای است که در محیط های خارجی و زیر نور آفتاب به خوبی متن ها و تصاویر را نشان می دهد. این صفحه نمایش اطلاعاتی نظیر، زمان، آب و هوا، گروه های متصل شده به شبکه، درصد باتری و … را نمایش می دهد. تاکی واکی هوشمند BEEBEST شیائومی با تکنولوژی IP54 ساخته شده است که مقاومت این دستگاه دربرابر آب و گرد و خاک مقاوم است. این دستگاه در دو رنگ سفید و آبی تیره عرضه شده است و در بازه دمایی منفی 20 تا 50 درجه سانتی گراد عمل می کند. اندازه تاکی واکی هوشمند BEEBEST شیائومی 29.7×56×106 میلیمتر با وزن 153 گرم می باشد.

درباره نویسنده

طراحی سایت