تصفیه‌کننده هوای ماشین Smartmi با قیمت ۳۴۹ یوآن رونمایی شد

تصفیه‌کننده هوای ماشین Smartmi با قیمت ۳۴۹ یوآن رونمایی شد

اگر بدنبال یک تصفیه کننده هوا برای ماشین خود هستید، اکنون یک گزینه جدید برای انتخاب دارید. یکی از شرکت‌های شریک شیائومی، Zhumi / Smartmi، دیروز یک دستگاه تصفیه کننده هوا ماشین جدید را رونمایی کرد. تصفیه کننده هوای ماشین Smartmi احتمالا یکی از ارزان‌ترین تصفیه کننده‌های هوای رونمایی شده توسط شیائومی یا هر یک از شرکای آن باشد.

تصفیه کننده هوای خودرو Smartmi استوانه‌ای شکل و سفید رنگ می‌باشد. مانند سایر تصفیه کننده‌های هوایی که تا کنون دیدیم، به پشت سری صندلی ماشین متصل می‌شود. دارای طراحی ورودی هوا ۳۶۰ درجه و یک فیلتر EPA12 است که می‌تواند مواد ریزی تا اندازه ۰٫۳ میکرون را فیلتر کند. خود این تصفیه کننده دارای مقدار CADR تا ۷۰m³ / h می‌باشد.

 

این تصفیه کننده هوا توسط یک موتور بدون برس DC با کیفیت بالا با طراحی فن دوگانه که کارآمد و آرام است قدرت رسانی می‌شود و از طریق یک پلاگین فندک سیگار با طول ۴٫۵ متر قدرت می‌گیرد. این پلاگین دارای یک پورت USB در بالا است، بنابراین می‌توانید به آن دستگاه‌های خود را در صورت نیاز به شارژ وصل کنید.

دستگاه تصفیه کننده هوا Smartmi دارای قیمت ۳۴۹ یوآن (۵۱ دلار) می‌باشد که از دستگاه تصفیه کننده هوای ماشین Mijia که قیمت آن در حدود ۳۸۹ یوآن (۵۷ دلار) بوده و دستگاه تصفیه کننده هوای ماشین Roidmi که ۶۹۹ یوآن قیمت دارد (~ ۱۰۲ دلار) ارزان‌تر است.

 

درباره نویسنده

طراحی سایت