جاروبرقی رباتی ROBOROCK SWEEP T6 شیائومی

جاروبرقی رباتی ROBOROCK SWEEP T6 شیائومی

در ۱۹ مارس، تکنولوژی Stone به طور رسمی یک روبات جاروبرقی جدید به نام Roborock Sweep T6 را راه اندازی کرد. در مقایسه با Roborock Sweep One، نسل دوم با تضمین کیفیت بهبود یافته و کاهش نویز همراه می‌باشد.  فروش این محصول با قیمت ۲۵۹۹ یوان (۳۸۶ دلار) آغاز شده است .

جارو Roborock T6 دارای چهار ویژگی برجسته است: انتخاب دقیق اجزای شناخته شده که گارانتی ۲ ساله دارند، نقشه برداری جدید ۳٫۰، طراحی کاهش نویز جدید و تجربه‌ی جارو کردنی جدید. با راه اندازی جاروبرقی T6، شرکت کلیشه‌های صنعتی دوره گارانتی را از بین می‌برد.

جاروبرقی Roborock T6 از تراشه پرچمدار R16 سری ALLWINNER استفاده می‌کند. پردازنده سیگنال دیجیتال TI از Texas Instruments می‌آید و میکروپروسسور MCU آن متعلق به ST STicrolectronics می‌باشد.

 

 

سیستم هدایت LDS جاروبرقی T6 به عنوان “چشم” ربات جاروبرقی، به نسل جدید الگوریتم‌های نقشه برداری لیزری ارتقا می‌یابد که توانایی‌های نقشه برداری سریع‌تر، با ثبات‌تر و دقیق‌تر را به ارمغان می‌آورد و به طور خودکار اتاق را تشخیص می‌دهد.

علاوه بر این، برنامه‌ریزی مسیر هدایت Rock ارتقا یافته‌ی جدید Roborock Sweep T6 از نسل قبلی هوشمندتر است. بر اساس اصل اولویت لبه طولانی و اصل نزدیکی، جاروبرقی T6 در منطقه‌های باریک سریع‌تر حرکت کرده، از لبه دور نشده، از مسیر منحرف نمی‌شود و بدین صورت کارایی تمیز کردن را ۲۰٪ بهبود می‌بخشد.

 

 

به لطف دو ارتقاء نرم افزاری که در بالا ذکر شد، سیستم Map Management 3.0 جاروبرقی Robocock T6 می‌تواند پس از اینکه اولین تمیز کردن کامل شد، به طور دقیق نقشه خانه کاربر را به یاد داشته باشد و عملیات تمیزکاری شخصی سازی شده‌تری را با پشتیبانی از انتخاب تمیز کردن و منطقه تمیز کردن، برای کاربران فراهم کند. شما همچنین می‌توانید دیوار‌های مجازی‌ای را برای مناطق محدود شده تنظیم کنید.

جاروبرقی جدید توسط پنج واحد کاهش نویز، دوباره طراحی و بهینه‌سازی شده است تا به صدایی کم در حالت مکش زیاد دست یابد. با موتور ۳۰٫۵ میلی‌متری جدید، سرعت در مقایسه با نسل قبلی کاهش یافته است که باعث کاهش سر و صدا در حین عملیات می‌شود.

 

درباره نویسنده

طراحی سایت