جعبه ضد عفونی کننده قابل حمل Moonyee شیائومی

جعبه ضد عفونی کننده قابل حمل Moonyee شیائومی

یکی از نگرانی های بزرگ امروزه که ذهن جهانیان را درگیر خود کرده است، ویروس covid-19 می‌باشد. این موضوع باعث حساسیت شدید مردم به استریله بودن ظروف غذا خوری و مواد غذایی شده است.

با توجه به این اتفاقات، شرکت شیائومی محصول بی‌نظیر خود را با نام جعبه ضد عفونی کننده قابل حمل Moonyee، وارد بازار کرده است. این جعبه، دارای چوب غذا خوری چاپستیک و قاشق غذا خوری از جنس فولاد ۳۰۴ضد زنگ است که به طور کامل تمام ویروس ها را از بین برده و سلامتی شما را تضمین می‌کند. به دلیل حجم کم و قابل حمل بودن این جعبه، شما به راحتی می توانید هنگام غذا خوردن در بیرون از منزل، از این جعبه جادویی استفاده کرده و بدون نگرانی و با حفظ ایمنی کامل، غذای خود را میل کنید و با میکروب‌ها خداحافظی کنید.

 

شاید این سوال در ذهن شما مطرح شود که روند استریله کردن این جعبه منحصر به فرد چگونه می‌باشد؟ جعبه ضد عفونی کننده قابل حمل Moonyee  شیائومی، روند استریله کردن را، به وسیله اشعه کاملا بی خطر ماورا بنفش UVC سه گانه با میزان %99.99 انجام می‌دهد، به علاوه این جعبه دارای مجوز تایید صلاحیت می‌باشد. مواد استفاده شده در فناوری جعبه کاملا مناسب برای تماس با مواد غذایی مصرفی شما می‌باشد.

 

این محصول به آسانی قابل شارژ می‌باشد و پس از شارژ کامل، به طور دائم، تا 25 دفعه قابل استفاده است. روش استفاده از این دستگاه بسیار ساده می‌باشد، فقط کافی است دکمه لمسی روی جعبه را به آرامی به مدت 2 ثانیه نگه داشته تا دستگاه روشن و سپس خاموش شود و عملیات استرلیزه کردن به طور خودکار بعد از 5 دقیقه شروع می شود، با این روش آسان دیگر نگران تمیز بودن ظروف غذاخوری خود، قبل از مصرف غذا نباشید.

 

هندزفری بلوتوثی شیائومی مدل Earphones 2 Basic

درباره نویسنده

طراحی سایت