دریل شارژی AKKU Ancool شیائومی به بازار عرضه شد

دریل شارژی AKKU Ancool شیائومی به بازار عرضه شد

دریل شارژی چند کاره AKKU Ancool شیائومی با هشت عدد پیچ مته به بازار عرضه شد

داشتن ابزار مناسب در هر خانه و مکانی از ملزومات زندگی می باشد به طوری که می توان بسیاری از کارهای هر چند ساده و سخت را نیز انجام داد. جعبه ابزار کامل نیز یکی از آن مزومات می باشد و شرکت شیائومی با ارائه دریل شارژی چند کاره AKKU Ancool گام مهمی در تامین این ابزار نموده است. دریل شارژی چند کاره AKKU Ancool یک ابزار ساده و اقتصادی با قیمت مناسب است. شاید قیمت آن به اندازه دو یا سه بار مراجعه به سرویس کار برای انجام یک تعمیر معمولی باشد. شما بوسیله این ابزار علاوه بر تعمیرات ساده منزل ، میتوانید از آن به عنوان میکسر دستی آشپزخانه و یا نصب پیچ روی دیوار برای چسباندن تابلو استفاده نمایید.

 

دریل شارژی چند کاره AKKU Ancool شیائومی دارای باتری لیتیومی 3000 میلی آمپر ساعتی با ولتاژ 3.6  می باشد که در مدت 90 الی 120 دقیقه شارژ می گردد. موتور این دریل شارژی دارای گشتاوری در حدود 280 دور در دقیقه در دور کم و تا 850 دور در دقیقه در دور زیاد می باشد.

این دریل دارای چراغ نمایشگر میزان شارژ می باشد و با یک پاور بانک هم شارژ می گردد. درگاه شارژ دریل چند کاره AKKU Ancool شیائومی ، Micro-USB می باشد . در قسمت جلویی این دریل کاربردی یک چراغ برای روشن شدن محل دریل کاری وجود دارد که در زمان استفاده روشن می گردد.

این دریل کوچک دارای هشت پیچ متع مختلف تخت و چهار سو و ستاره ای به همراه گرید مته می باشد . دریل شارژی چند کاره AKKU Ancool شیائومی در سایز 160×150×45 میلیمتر و به وزن حدود 0.5 کلیلوگرم تولید و عرضه شده است.

درباره نویسنده

طراحی سایت