دستگاه استریل چند منظوره توسط شیائومی ارائه شد

دستگاه استریل چند منظوره توسط شیائومی ارائه شد

همانطور که نوزاد شما بزرگتر می شود، تعداد اسباب بازی ها به مرور زمان افزایش می یابد. در عین حال نگه داشتن آنها نیز سخت تر می شود. اسباب بازی های پلاستیکی شستنش آسان تر است، اما در مورد اسباب بازی های پلاستیکی، پتو و بالش؟ آیا از آن خسته شده اید؟ به همین دلیل ALLER Multi Functional Sterilize Box برای شما مناسب خواهد بود.

 

 

در نگاه اول، این دستگاه به نظر می رسد مانند یک جعبه برای قرار دارن وسایل میباشد . اما قابلیت آن شما را شگفت زده خواهد کرد، به خصوص اگر شما یک کودک داشته باشید.

 

 

این محصول توسط شرکت ALLER در پلتفرم MIOT Crowdfunding ساخته شده است . بیاید ببینیم که این دستگاه قادر به انجام چه کارهای میباشد ؟

بسیاری از والدین امروزی با ضد عفونی مناسب اسباب بازی های کودکان و وسایل دیگر خانه مواجه هستند. اما این مشکل دیگر حل شده است . ظرفیت این جعبه 70 لیتر است . این دستگاه از فن آوری استریلیزاسیون پلاسما IonTube بهره می برد . .

 

هر شب، هنگامی که کودک خواب است، تمام اسباب بازی ها را در جعبه قرار دهید،  و زمان ضدعفونی مورد نیاز را انتخاب کنید. پس از نیم ساعت، تمام اسباب بازی ها 100 بار پاک تر از اسباب بازی مشابه در قفسه یا درب مغازه است.

 

مادران همچنین میتوانند ملافه های کودک، لباس ها، حوله ها و وسایل مختلف دیگر  از جمله وسایل آرایشی و وسایل آشپزخانه را در این جعبه قرار دهند و شما می توانید همه چیزهایی را که فرزند شما نیاز دارید استریل کنید.

 

علاوه بر این، جعبه ضد عفونی کننده می تواند برای حذف بو از کفش و جوراب مورد استفاده قرار بگیرد .

کار با این دستگاه بسیار آسان است برای کار سه حالت در دسترس وجود دارد (با توجه به زمان) به عنوان مثال، کوتاهترین حالت تنها 15 دقیقه طول می کشد.

درباره نویسنده

طراحی سایت