دستگاه خوشبو کننده هوا GUILDFORD شیائومی

دستگاه خوشبو کننده هوا GUILDFORD شیائومی

شیائومی بتازگی از یک خوشبو کننده کوچک و جمع و جور رونمایی کرده است که ساخت کمپانی همکار این شرکت یعنی GUILDFORD است . تاکنون این شرکت اکسسوری های مختلفی ارائه نموده که طرفداران بیشماری را به لحاظ کیفیت و قیمت مناسب پیدا کرده است.

دستگاه خوشبو کننده هوای قابل حمل GUILDFORD شیائومی دارای یک سیستم پخش بو بوسیله استفاده از فیلتر پد مخصوص به خود است. این پد فیلتر که قابل تعویض می باشد و بصورت یک فیلتر دایره ای در داخل دستگاه قرار می گیرد. جنس بدنه این دستگاه خوشبو کننده هوای قابل حمل GUILDFORD شیائومی از آلیاژ آلومینیوم با امکان نصب هسته آروماتراپی است. از ویژگی های این خوشبو کننده همانطور که گفته شد تامین انرژی برای رایحه های مختلف با پورت USB است.

مواد آلومینیومی بدنه این خوشبو کننده هوا بسیار با کیفیت است که با فرآیند سندبلاست سطح تولید شده و مقاوم در برابر سایش و خراشیدگی است. در هر بسته بندی با توجه به توصیه های فروش کمپانی دو عدد پد فیلتر خوشبو کننده  با دو رایحه مختلف به همراه دستگاه موجود است. دستگاه خوشبو کننده هوای قابل حمل GUILDFORD شیائومی در اندازه 28.5×31×42 میلیمتر ساخته شده است.

درباره نویسنده

طراحی سایت