دستگاه سرمایشی گرمایشی MoonYee شیائومی

دستگاه سرمایشی گرمایشی MoonYee شیائومی

دستگاه سرمایشی گرمایشی MoonYee شیائومی محصول جالب کمپانی شیائومی میباشد که مانند یک باکس مکعبی است که با جثه کوچک خود بر روی میز کار ، تخت خواب یا حتی بر روی زمین قرار می گیرد که هم قادر به تولید گرما و هم سرما میباشد و دارای ایمنی عملکرد بالایی است. این دستگاه با برق 220 ولت شهری عمل می کند و دارای توان 500 واتی است.

دستگاه سرمایشی گرمایشی MoonYee شیائومی شیائومی میتواند بوسیله آب هوای پیرامون خود را خنک کند.این وسیله دارای مخزن آب 300 میلی لیتری است که به میزان تقریبی یک لیوان آب را در خود جای می دهد.دستگاه سرمایشی گرمایشی MoonYee شیائومی جریان آب را در فیلتر سلولوزی خود به گردش می اندازد و به وسیله وزش پنکه داخلی دستگاه هوای خنک به بیرون دمیده می شود. گرچه این وسیله کوچک برای خنک کردن اتاق کافی نیست ولی وسیله ای بسیار مناسب برای خنک کردن موضعی در هنگام نشستن پشت میز کار ، کتاب خواندن و استراحت است.

همچنین فن گرم کن و سرد کن رومیزی Moya شیائومی از سیستم گرمایشی خوبی بهره می برد.عملکرد گرمکن این فن بوسیله لایه المنتی از جنس سرامیک PTC آن صورت می پذیرد و با گرم شدن المنت PTC و رسیدن به دمای مناسب و تنظیم شده ، حرکت پنکه هوای گرم را به بیرون هدایت می کند. هوای دمیده شده بوسیله فن گرم کن و سرد کن رومیزی Moya شیائومی بسیار طبیعی است و از آن برای خشک کردن دستها و یا خشک کردن جوراب های خیس بعد از باران و هنگام رسیدن به منزل می توان استفاده کرد.

دستگاه سرمایشی گرمایشی MoonYee شیائومی دارای دکمه تنظیمات کنترل دمای خروجی در هنگام گرمایش و تنظیم درجه فن نیز هست.فن گرم کن و سرد کن رومیزی Moya شیائومی با وزن 1.4 کیلوگرم در اندازه 188×190 میلیمتر با ارتفاع ، 170 میلیمتر ساخته شده است.

 

 

سطل زباله هوشمند شیائومی مدل DZT-7-2S

درباره نویسنده

طراحی سایت