رفع مشکل هماهنگ نبودن ایربادهای هندزفری بلوتوث شیائومی AirDots

رفع مشکل هماهنگ نبودن ایربادهای هندزفری بلوتوث شیائومی AirDots

مقدمه

هندزفری بلوتوث Xiaomi AirDots یکی از پرفروش‌ترین محصولات این شرکت است که علاوه بر کیفیت ساخت بالا، قابلیت های بسیار جالبی را هم در اختیارتان قرار می‌دهد. ایربادهای این هندزفری به صورت بیسیم یا اصطلاحا وایرلس با یکدیگر در ارتباط هستند و بدین ترتیب می‌توانند صدایی استریو و همگام شده را به گوش کاربر برسانند. اما در برخی شرایط ممکن است بنا به دلایل مختلف هماهنگی مابین ایربادهای هندزفری بلوتوث شیائومی AirDots از بین برود. در این مواقع صدایی که از هر ایرباد خارج می‌شود ناهماهنگ با ایرباد دیگر خواهد بود یا فقط یک ایرباد پخش صدا را انجام می‌دهد. خوشبختانه رفع مشکل هماهنگ نبودن ایربادهای هندزفری بلوتوث شیائومی AirDots به راحتی امکانپذیر است. در ادامه این مطلب نحوه انجام این کار را برایتان شرح می‌دهیم. پس با شیائومی ۳۶۰ همراه باشید.

 

رفع مشکل هماهنگ نبودن ایربادهای هندزفری بلوتوث شیائومی AirDots

به منظور رفع ناهماهنگی های مابین ایربادهای هندزفری بلوتوث Xiaomi AirDots کافیست به شرح زیر عمل کنید:

  • ایربادهای هندزفری را داخل باکس شارژر قرار دهید و حدود ۳۰ ثانیه صبر کنید.

  • یکی از ایربادها را از داخل باکس شارژر خارج کنید. در این شرایط ایربادهای هندزفری به طور خودکار روشن می‌شوند.

  • با نگه داشتن دکمه لمسی پشت ایرباد، آن را خاموش کنید.

  • ۵ ثانیه منتظر بمانید و دوباره دکمه پشت ایرباد را فشرده و برای مدت زمان ۳۰ ثانیه نگه دارید تا چراغ نشانه‌گر روی ایرباد به رنگ قرمز تغییر یابد.

  • حالا ایرباد داخل باکس شارژر را هم از آن خارج کنید و مراحلی که روی ایرباد اول طی کرده بودید را بر روی ایرباد دیگر انجام دهید تا چراغ نشانه‌گر روی ایرباد دوم هم قرمز رنگ شود.

  • دو ایرباد را دوباره داخل باکس شارژر قرار دهید و اجازه دهید ۵ ثانیه داخل باکس شارژر باقی بماند.

به همین سادگی و مشکل عدم هماهنگی مابین ایربادهای هندزفری بلوتوث شیائومی AirDots رفع می‌شود و می‌توانید از آن بدون مشکل استفاده کنید.

درباره نویسنده

طراحی سایت