زنگ درب ویدئویی هوشمند ZERO شیائومی با قیمت ۱۹۹ یوآن رونمایی شد

زنگ درب ویدئویی هوشمند ZERO شیائومی با قیمت ۱۹۹ یوآن رونمایی شد

شیائومی از طریق کانال Weibo خود محصول خانه هوشمند جدیدی به نام زنگ در ویدئویی هوشمند ZERO شیائومی را معرفی کرد. این محصول هم اکنون با قیمت ۱۹۹ یوآن، حدود ۲۹ دلار، در حال کرادفاندینگ است. (قیمت کرادفاندینگ این زنگ درب به همراه یک گیرنده داخلی ۲۲۹ یوآن یا ۳۳ دلار می‌باشد.)
زنگ درب ویدئویی هوشمند ZERO شیائومی می‌تواند به طور خودکار ناهنجاری‌های درب را تشخیص دهد. این زنگ به یک سنسور بدن انسان PIR سفارشی مجهز شده است. همچنین یک عملکرد فیلم برداری تشخیصی Zero MotionClips در آن وجود دارد. بنابراین وقتی کسی در ۳ متری خارج درب قرار دارد، این دیوایس بلافاصله شروع به ضبط ویدئویی کوتاه کرده و نوتیفیکیشنی را به گوشی هوشمند شما ارسال می‌کند.

بر اساس تکنولوژی تشخیص چهره AI شیائومی، زنگ درب ویدئویی هوشمند ZERO شیائومی می‌تواند با دقت اعضای خانواده شما و غریبه‌ها را شناسایی کند و آن را در نوتیفیکیشن به شما اطلاع دهد. بنابراین، شما می‌توانید بدون نگاه کردن به تصویر، بدانید که چه کسی پشت در است‌.

یکی دیگر از ویژگی‌های جذاب این زنگ حالت ویژه کودک می‌باشد. اگر کودک در خانه تنها باشد، نه تنها می‌توانید مکالمه ویدئویی مستقیم با بازدیدکنندگان خارج از درب داشته باشید، بلکه می‌توانید به اسپیکر بلوتوث شیائومی فرمان دهید تا به کودک یادآوری کند که در را به روی غریبه‌ها باز نکند.

علاوه بر این، زنگ درب ویدئویی هوشمند ZERO شیائومی از تغییر صدای مخابره شده پشتیبانی می‌کند. هنگامی که یک دختر در خانه تنها است، می‌تواند از طریق اپلیکیشن گوشی هوشمند به حالت اینترکام وارد شود تا صدایش را به صدای یک مرد تغییر دهد.

در نهایت، زنگ در ویدئویی هوشمند ZERO شیائومی از طراحی کم مصرف استفاده می‌کند و باتری ۴ سلولی آن می‌تواند عمر باتری طولانی و ۶ ماهه داشته باشد. راز ذخیره انرژی آن در عملکرد FastWake نهفته است. که وقتی زنگ به صدا در می‌آید، به سرعت شروع به ضبط و آپلود ویدئو می‌کند و پس از آن، به سرعت وارد حالت کم مصرف می‌شود.

درباره نویسنده

طراحی سایت