کیس استرلیزه کردن گوشی موبایل

کیس استرلیزه کردن گوشی موبایل

شرکت های تولیدی که این روزها به فکر عرضه محصولات سلامتی و بویژه جهت مبارزه با ویروس کرونا افتادند و شرکت شیائومی نیز محصولات زیادی را از این دسته عرضه می نماید.

در طول روز گوشی تلفن همراه همیشه همراه ماست و شاید وسیله ای باشد که بیشترین تماس را با دستان ما دارد. با وجود تمیز بودن صفحه و خود گوشی ، میکروب ها و ویروس ها می توانند در منافذ گوشی مانند هدفون ، میکروفون و کانکتور شارژ و حتی در قسمت میانی بک کاور و گلس وجود داشته باشند.

کیس استرلیزه کردن گوشی موبایل شیائومی یک کیف نگهدارنده زیپی است که گوشی موبایل درون آن قرار می گیرد. این کیف دارای یک باتری 560 میلی آمپر ساعتی می باشد که با کابل Micro USB شارژ می گردد. پس از قرار دادن گوشی موبایل و بستن زیپ کیف با فشردن دکمه روشن و خاموش روی بدنه لامپ UV شروع به فعالیت می نماید.

کیس استرلیزه کردن گوشی موبایل شیائومی می تواند پس از شروع به کار در مدت 30 ثانیه گوشی را 99.99 درصد استرلیزه و میکروب کشی کند و دیگر امکان شیوع هیچ ویروس و میکروبی از گوشی موبایل به دستان شما نخواهد بود.

 

این کیس می تواند در حدود 2 الی 3 ساعت به شارژ کامل برسد و روزانه تا 70 بار از آن استفاده نمود. از کیس استرلیزه کردن گوشی موبایل شیائومی می توان برای پاک سازی انواع لوازم جانبی مثل هد ست سیمی و بلوتوثی ، زیورآلات ، دستبند و گردنبند ، ساعت هوشمند و معمولی و … استفاده نمود. این کیس 2.1 وات توان دارد و میتواند با خاصیت ارتجاعی بدنه خود انواع گوشی کوچک و بزرگ و لوازم جانبی را در خود جای دهد. کیس استرلیزه کردن گوشی موبایل شیائومی در اندازه 97×127 میلیمتر ساخته شده است و ضخامت آن در حالت عادی 27 میلیمتر است.

 

درباره نویسنده

طراحی سایت