غلطک لاغری شکم YESOUL

غلطک لاغری شکم YESOUL

شیائومی به تازگی از غلطک لاغری شکم YESOUL جدید خود تحت عنوان YESOUL Smart Belly Wheel رونمایی کرد. این محصول به کاربر کمک می کند تا عضلات شکمی خود را به شکل موثرتری تمرین دهد و در خانه حرکات چربی سوز را اجرا کند. این دستگاه از طراحی غلطکی و کارآمدی بهره برده و تنها 30 دلار قیمت دارد. عرض قسمت چرخان محصول 168 میلی متر است و طراحی آن به طور کلی جمع و جور محسوب می شود.

 

پهنای مناسب چرخ ها باعث می شود تا هنگام استفاده کاربر احساس تعادل بیشتری داشته باشد و بدین ترتیب حرکات را بدون نقص انجام دهد. بلبرینگ های حرفه ای به کار رفته در ساختار قسمت چرخان قابلیت تحمل حداکثر 250 کیلوگرم وزن را دارد و امکان اجرای کنترل شده تمرینات سخت شکمی را فراهم می کند.

 

 

ساختار چرخ ها و دسته ها بسیار محکم و چند لایه است تا در اثر استفاده طولانی مدت دچار خم شدگی یا تغییر شکل نشوند. فنرهای داخلی از جنس استیل ساخته شده اند و با توجه به واکنش پذیری بسیار مناسبی که دارند باعث می شوند فشار فقط بر روی عضلات ناحیه شکم متمرکز شده و کاربر برای انجام حرکات از سایر عضلات استفاده نکند.

 

محدوده پشتیبانی شده توسط فنر برای ایجاد نیروی بازگشتی 1.8 متر است که کاملا بر اساس اصول ارگونومی طراحی شده و از آسیب دیدگی یا اشتباه انجام دادن حرکات جلوگیری می کند. غلطک لاغری شکم YESOUL قابلیت اتصال به اپلیکیشن را دارد و کاربر می تواند به صورت آنلاین ویدیوهای آموزشی و اطلاعات مربوط به تمرینات خود را در گوشی هوشمند مشاهده کند.

 

کتری برقی هوشمند Viomi Pro شیائومی مدل V-SK152B ( نسخه جدید)

درباره نویسنده

طراحی سایت