فندک الکترونیکی شیائومی با طرح شهاب سنگ سیاه و قابلیت شارژ USB عرضه شد

فندک الکترونیکی شیائومی با طرح شهاب سنگ سیاه و قابلیت شارژ USB عرضه شد

فندک الکترونیکی شیائومی با طرح شهاب سنگ سیاه و قابلیت شارژ USB عرضه شد شیائومی به تازگی یک فندک نازک و سبک با طراحی جذاب عرضه کرده است که برای روشن شدن نیازی به سوخت های فسیلی ندارد. این فندک کوچک و جمع و جور به حدی نازک است که شما وجود آن را در جیب خود حس نمی کنید. فندک الکترونیکی شیائومی بسیار ایمن است و بوسیله یک درپوش فنری بسته می شود. در قسمت جانبی فندک الکترونیکی شیائومی یک پورت Micro-USB وجود دارد که برای شار آن استفاده می گردد. شما می توانید بوسیله شارژر تلفن همراه و یا پاور بانک و یا شارژر فندکی اتومبیل ، این فندک الکترونیکی را شارژ نمایید.

 

با لمس آرم روی بدنه ، فندک روشن می شود و میزان شارژ آن را بوسیله 4 چراغ LED نشان می دهد.فندک الکترونیکی شیائومی  دارای یک باتری 200 میلی آمپری می باشد که میتواند در مدت 8 ثانیه فندک را آماده استفاده نماید. پد هیتر این فندک که کاملا توسط روکش دور محافظت شده است دمایی نزدیک به دمای احتراق تولید میکند که برای روشن شدن انواع سیگار و توتون مناسب است.

فندک الکترونیکی شیائومی بی صدا عمل می کند و میتواند در دمایی بین 0 تا 50 درجه سانتی گراد عمل کند. این فندک الکترونیکی شیک و زیبا در ابعاد 80×24.8×8.45 میلیمتر ساخته شده است و وزنی معادل 48 گرم را داراست .

درباره نویسنده

طراحی سایت