فن ایستاده گردش هوای شیائومی

فن ایستاده گردش هوای شیائومی

شیائومی یک فن دو طرفه عمودی هوا بزرگ هوا دهی را به بازار عرضه کرده است .فن ایستاده گردش هوای شیائومی یک فن جدید است که می تواند در همه جهات به چرخش در آید و به یک موتور قدرتمند تجهیز شده است که تا 24 متر مکعب در دقیقه می تواند هوا را تهویه نماید. فن ایستاده گردش هوای شیائومی دارای طراحی مینیمالیستی است و از مواد با کیفیت و مقاومت بالا و پلاستیک ABS ساخته شده است .

 

 

وزن فن ایستاده گردش هوای شیائومی 4600 گرم می باشد و با ایعاد 750×290×290 میلیمتر ساخته شده است . برای سهولت در جابجایی این فن ایستاده یک دستگیره مخفی بر روی فن طراحی گردیده است . فن ایستاده گردش هوای شیائومی باعث جابجایی و یکنواختی هوای داخل خانه و محل کار شما می گردد و دیگر نگران اختلاف دمای داخل محیطی که در آن زندگی میکنید نخواهید بود . زیرا این محصول با راندن هوای محیط با قدرت فراوان و صدای کم باعث تهویه کامل محیط میگردد و دیگر نگرانی در مورد سلامت هوای محیط نخواهید داشت . تیغه این فن می تواند تا 1430 دور در دقیقه بچرخد و با سرعت بسیار بالایی نسیم تازه را خنک می کند .

 

 

فن ایستاده گردش هوای شیائومی دارای یک کنترلر است که می توان فن را برای 1، 2، 3، 4 و تا 8 ساعت بدون وقفه برنامه ریزی می گردد و شما برای تنظیم مجدد آن نیاز به ایستادن در برابر دستگاه نیستید . از ویژگی های دیگر فن ایستاده گردش هوای شیائومی به قابل تنظیم بودن فن ، قابلیت حمل آسان ، توربین بادی با قدرت پرتاب 250 متر در دقیقه ، مناسب برای تمامی فصول ، زمانبندی کارکرد و حالت اتوماتیک خاموش شدن و زاویه چرخش 90 درجه به چپ و راست را نام برد .

 

درباره نویسنده

طراحی سایت