ماساژور گردن Jeeback G2 شیائومی رونمایی شد

ماساژور گردن Jeeback G2 شیائومی رونمایی شد

یکی از جدیدترین محصولات کرادفاندینگ شیائومی با قیمت ۲۴۹ یوان (۳۵ دلار) ماساژور گردن Jeeback G2 است. وقتی به مدت طولانی‌ می‌نشینیم، به خصوص هنگامی که وضعیت نشستنمان اشتباه باشد، نتیجه نهایی معمولاً خستگی بیش از حد عضله گردن و گردش خون ضعیف است که طولانی مدت شدن آن باعث فشار عضلانی مزمن و تغییر شکل مهره‌های گردن می‌شود؛ که می‌تواند به شدت بر روی تامین خون مغز تأثیر بگذارد و همچنین منجر به سرگیجه و سردرد شود. درد ناشی از فشار عضلانی واقعا آزاردهنده است. اگر تا به حال از این موضوع رنج برده‌اید، این محصول برای شما بسیار مفید خواهد بود؛ زیرا این نوع موقعیت‌ها دقیقا همان چیزی است که ماساژور گردن Jeeback G2 شیائومی قصد دارد با آن مقابله کند.

ماساژور گردن Jeeback G2 مشابه یک شال به سبک L را طراحی شده است. از آنجایی که کل دستگاه فقط ۱۹۰ گرم وزن دارد، این ماساژور وزن اضافی‌ای را بر گردن وارد نمی‌کند. قسمت خارجی بدنه پوشش رنگی سفید عاجی را با سطح فلز آینه‌ای نقره‌ای بکار می‌گیرد که بسیار شیک به نظر می‌رسد.

این ماساژور به سه سر ماساژی مختلف برای سایزهای گردنی متفاوت گروه‌های مختلف افراد مجهز شده است. هر سر ماساژی یک سیستم پوستی شناور ۳۶۰ درجه را بکار می‌گیرد تا به راحتی با گروه‌های مختلف افراد منطبق شود و تحت عمل آزاد یک اثر ماساژ پوستی خوب داشته باشد.

این ماساژور از اصول پالس فرکانس پایین TENS برای شبیه سازی سه روش اصلی ماساژ: مالشی، ضربه‌ای و طب سوزنی استفاده می‌کند. هر کدام از تکنیک‌های ماساژی ۱۵ سطح برای انتخاب قدرت و یک حالت گردش اتوماتیک نیز دارند.

همچنین این ماساژور با عملکرد کمپرسور داغ در دمای ثابت همراه است. این ویژگی برای کسانی مناسب است که از گردش خون ضعیف به دلیل ناراحتی مهره‌ای رنج می‌برند که باعث می‌شود مهره‌های گردن به خصوص در زمستان سرد و سفت شوند. سنسور دارای حساسیت بالای آن با کنترل دقیق دما در ۴۲ درجه سانتیگراد به مدت ۳ ثانیه می‌تواند وضعیت سرما و سرد شدن مهره‌های گردن را به طور مؤثر حل کند. یک ویژگی بهتر این است که می‌توانید عملکرد کمپرس گرم را در پاییز و زمستان، برای مراقبت از مهره‌های گردن، باز کنید.

 

ماساژور گردن Jeeback G2 از کابل شارژ اصلی USB Type-C برای شارژ سریع استفاده می‌کند. اگر این ماساژور هر روز به مدت ۳۰ دقیقه استفاده شود، می‌تواند برای ۸ روز شارژ نگه‌دارد. اگر پدهای الکترود آن با پوست در تماس نباشند، پس از ۶۰ ثانیه کار، به طور خودکار خاموش می‌شوند تا از استفاده ایمن و صرفه جویی در مصرف اطمینان حاصل شود. این دستگاه با یک کنترلر ریموت همراه می‌باشد و می‌تواند از طریق یک برنامه متصل در گوشی هوشمند نیز کنترل شود.

 

درباره نویسنده

طراحی سایت